Üst düzey veri kullanımının anahtarı “ Konum Zekası”

İnsanlığa yönelik daha büyük tehdit nedir: nükleer silahlar mı siber suç mu? Çoğu kişi nükleer silah derken, Warren Buffett siber suçun pastayı alacağını söylüyor. Siber suçlardan elde edilen gelir bir ülke olarak ölçülürse, 2021’de küresel olarak toplam 6 trilyon dolar zarar vereceği tahmin edilen siber suç, Amerika Birleşik Devletleri ve Çin’den sonra dünyanın üçüncü büyük ekonomisi olacaktı. Siber suçlular, veri ihlalleri, fidye yazılımı, kötü amaçlı yazılım saldırıları ve daha fazlasıyla işletmenizi tehdit edebileceklerini bilir.

BT yöneticilerinin, siber suçluların inovasyona en az onlar kadar değer verdiği gerçeğiyle yüzleşmeleri gerekir. Bilgisayar korsanları, sürekli olarak kurumsal ağa tünel açmanın ve işi aksatmanın yeni yollarını arıyor.

Uzak iş gücünüz siber saldırılarla başa çıkmaya hazır mı?

Makine, hem yerel hem de uzak masaüstü protokolü (RDP) ve VPN erişimi için çok faktörlü kimlik doğrulama (MFA) teknolojisiyle uç nokta güvenliğini sağlayan etkili bir araç kullanmak, siber saldırı risklerini ve kuruluşunuzun saldırı yüzeyini büyük ölçüde azaltır.

Daha fazla öğrenmek ister misiniz? Daha fazla bilgi almak için www.paladinict.com web sitemize bakın.