Veri Yönetimi

Veri Yolculuğunuzun Her Aşamasında Optimize Edin

Paladin hizmetleri, yolculuğun her aşaması için size doğru teklifleri ve desteği sağlar; aktarımdan kaliteyi değerlendirmeye ve dağıtımınızı genişletmeye kadar. Uygulamalı teknik içgörü ve tavsiye sağlamak için sizinle ortaklık yapıyoruz ve en geniş gerçek dünya deneyimimizden ve en yetenekli teknik uzmanlarımızdan yararlanmanıza izin veriyoruz.

Veri Aktarımı (ETL)

ODS, EDW ve / veya DataMart'ların oluşturulması amacıyla belirlenen hedef sistemlerde raporlama için uygun verilerin modellenmesi, düzenlenmesi ve yazılması sürecidir.
Bu çalışma kapsamında daha çok veri tutarsızlıkları ve eksiklikleri tespit edilerek düzeltme çalışmaları yapılmaktadır.

Veri Kalitesi

Sistem üzerindeki verilerin sistem içindeki, içindeki veya dışındaki veri ve yapılarla uyumluluğunun ve doğruluğunun doğrulanması işlemidir.

Bu çalışmanın bir örneği, sistemdeki elektronik posta veya normal posta adreslerinin ve telefon numaralarının standartlara uygunluğunun kontrol edilmesi ve çeşitli yöntemlerle gerçeğe yakınlığının belirlenmesidir.

Veri Madenciliği

Raporlanamayacak kadar büyük olan ve standart iş akışıyla açığa çıkarılamayan, akademik istatistikler ve veri işleme yöntemleriyle belirlenen bazı veri kümeleri ve sonuçlar, idari kararlara rehberlik etmesi için çizilir.
Bir mağazada hangi ürün kümelerinin birbirine yakın yerleştirilirse daha fazla satış sağlayacağını belirlemek bu çalışmaya örnek olabilir.

Verilerinizin Tam Değerini Anlayın

Verilerinizin değerini ortaya çıkarmak, veriye dayalı yolculuğunuz boyunca çok önemlidir. Amacımız, organizasyonunuzun gerçek anlamda veri odaklı olma yolculuğunun her aşamasında altyapınızın standartlardan daha iyi performans göstermesini sağlamaktır.