Hizmetlerimiz

Teknolojik Çağında Sınırsız Güç.

Dijital gelişmeler günlük hayatımızda tamamen devrim yarattı ve en büyük yansımaları iş dünyasında görüldü. Paladin, organizasyonların veri ve BilgiTeknolojileri ile ilgili her konuda verimli çözümler oluşturmasına ve teknoloji çağına ayak uydurmasına yardımcı oluyor.

İş Zekası

Paladin, organizasyonların veriye dayalı, sürdürülebilir ve etkin kararlar alabilmesinde yardımcı olmak için iş analitiğini, veri madenciliğini, veri görselleştirmesini, veri araç ve altyapılarını en başarılı uygulamalar ile birleştirir.

Veri Yönetimi

Verileri güvenli, verimli ve uygun maliyetli bir şekilde toplama, saklama ve kullanma pratiği, Paladin’in uzman ekibinin danışmanlığı ile artık çok daha kolay.

Bilgi Teknolojleri Yönetimi

Bilgi Teknoloji sistemleri organizasyonunun ihtiyaçları üzerine şekillenir. Kurumunuz içinde yaşanan IT sorunlarına çözüm ararken, Paladin tüm IT sistemlerini bir araya getirerek, kurumunuza özel kurgulanmış çözümler sunar.

Kurumsal Performans Yönetimi

Birçok yönetici, strateji ve performans yönetimi için farklı raporlama, analiz ve tahmin yöntemlerine ihtiyaç duyar.Paladin danışmanları, farklı ürünler üzerinde tüm süreçlerinizinanaliz, modelleme ve geliştirme aşamalarında mevcut sistemlerle entegre çözümler sağlayabilir.

NEDEN PALADİN?

Verileri biriktirmekle kalmayıp; kararlar alabileceğiniz anlamlı bilgilere dönüştürüyoruz!

OLAĞANÜSTÜ ÖZELLİKLER

Yeni Teknolojilerin Yönlendirdiği Bir Danışmanlık Ajansı

Paladin Bilişim, müşterilerin veri yönetimi, entegrasyonu ve sunum ihtiyaçları konusunda geçerli, hızlı ve verimli çözümler sunmak için Uğur Aladinler tarafından 2014 yılında kurulmuştur. Takip edilen ilk birkaç aydan itibaren başarılı projelerden başlayarak, Paladin sadece müşteri ve proje sayısını arttırmakla kalmadı, aynı zamanda çok önemli şirketlerle etkin bir şekilde değerli ortaklıklar geliştirdi ve tüm danışmanlara eğitim ve sertifika sağlamak için yoğun bir şekilde çalıştı.

"Paladin 2020'lerde ülkemiz ve bölgemiz için en büyük danışmanlık ekiplerinden biri olacak, tüm ekip arkadaşlarım bu vizyon ve misyonu paylaşmalı."

H. Uğur Aladinler

Sıradan bir BT Danışmanı şirketi değil, size hangi verilerin gösterdiğini görmenize yardımcı oluyoruz.