Hakkımızda

H. Uğur Aladinler

“Paladin, 2020’li yıllarda ülkemizin ve bölgenin en önemli IT danışmanlık ekipleri listesinin başında olacaktır, tüm ekip arkadaşlarımın hedefi ve vizyonu bu olmalıdır.”

Paladin Bilişim Danışmanlik ve Organizasyon T.A.Ş. 2014 yılında Uğur Aladinler tarafından firmaların veri yönetim, aktarım ve gösterim ihtiyaçlarina yönelik doğru, hızlı ve etkili çözümler getirmek amacıyla kurulmuştur. Daha ilk aylarından itibaren başarılı projelere imza atmaya başlayan Paladin geçen zaman içerisinde müşteri ve proje sayısını logaritmik olarak arttırmasının yanısıra çok değerli iş ortaklıklarına imza atmış, önemli araç ve firmaların temsilciliklerine hak kazanmış ve tüm ekip çalışanlarının eğitimli ve sertifikalı olması yolunda gerekli adımları atabilmiştir.

Misyon

Bilgi güçlendirir!
Bizimle iş yapmayı seçenlerin sadece kendi verileri ile ilgili degil, veri ile ilgili her konuda daha bilgili olmalarını sağlamalıyız.

Vizyon

İlk tercih olmalıyız!
Veri ile ilgili her konuda güvenilir ve etkili çözüm ortağı olarak akıllara biz gelmeliyiz.

Yeni Bir Dünya
Hayal Edin!

Bir BT Danışmanlık firması olarak Paladin, yeni çağda teknoloji ve veri odaklı danışmanlık hizmetleri sunuyor.

Dijital dönüşüm döneminde, işletmelerin kendilerini analiz etme biçimleri ve sağladıkları hizmetleri veri ve deneyimin odağında şekillendirme eğilimi artıyor. Geleneksel yöntemlerde endüstrilere ilişkin ileri düzey bilgi sürecin temelini oluştururken, artık deneyimleri yeniden tanımlamak, veriyi, dijital ve bulut teknolojilerini kullanarak iş modellerini yeniden keşfetmeyeteneği hüküm sürüyor.

Veri ve teknolojik yetenekleri etkin yönetebilen firmalar, müşterilerine katma değer sağlayabiliyor. İhtiyaçlarınızın Paladin’in yetenekleri ile örtüştüğü bu katma değer noktasında organizasyonunuz için yeni bir çağı hayal etmek hiç de uzak değil.

Neden Bizi Seçmelisiniz?

Tüm IT ihtiyaçlarınız için son teknolojiyi sizin içi özelleştiriyoruz.

Etkin ve aksiyon alınabilir sonuçlar için verilerinizi analiz etmenize ve yönetmenize yardımcı oluyoruz.

Stratejik ve veriye dayalı vizyon şekillendirmenize yardımcı oluyoruz.

Uygun maliyetleri, şeffaf hizmetler sunuyoruz.