Paladinler olarak başarının anahtarının ekip çalışması olduğunu biliyoruz. Ancak yine biliyoruz ki hiç bir ekip, kendisine destek olan iş ortakları olmadan gerçekten başarılı sayılamaz. Birlikte keyifle çalıştığımız iş ortaklarımıza ait bilgilere buradan ulaşabilirsiniz.

Information Builders

Information Builders, iş zekası (BI), analitik, veri entegrasyonu ve veri kalitesi için performans iyileştirmelerini, yenilikleri ve değeri artırmaya yardımcı olan çözümler sunar. Bir dizi güçlü ürünle kuruluşların herkese - analistler, teknik olmayan kullanıcılar, hatta ortaklar, müşteriler ve vatandaşlar - daha iyi veri ve analitikle hizmet etmesini sağlıyoruz.

Müşteri başarısına olan bağlılığımız, güvenilir ortakları olarak bize güvenen binlerce kuruluşla eşsizdir. 1975 yılında kurulan Information Builders'ın merkezi New York, New York'ta, küresel ofisleri vardır ve sektördeki en büyük bağımsız, özel şirketlerden biri olmaya devam etmektedir.

Itelligence

Amerika’dan Asya Pasifik’e kadar geniş bir bölgeye yayılmış ağıyla 23 ülkede müşterilerine hizmet veren Itelligence için çalışan 4450 kişi, SAP çözümlerinden en iyi şekilde faydalanmanıza yardımcı olmak için daima hazır bulunuyor. Başarısının ardında, SAP ile küresel iş ortaklığı ve dünya çapındaki IT uzmanlarıyla uzun süreli ilişkileri yatıyor.

Oracle

Oracle, dünyanın en eksiksiz, açık ve entegre işletme yazılım ve donanım sistemlerini sunar. Fortune 100'ün tamamı da içinde olmak üzere, dünya genelinde 145'ten fazla ülkeye yayılmış çeşitli büyüklüklerde olan ve çeşitli sektörlerde çalışan 370.000'in üzerinde müşterisi vardır.

Oracle'ın ürün stratejisi, müşterilerimize kendi BT altyapılarında esneklik ve seçim sağlar. Şimdi Sun sunucu, depolama, işletim sistemi ve sanallaştırma teknolojisiyle Oracle, her katmanın tek bir sistem gibi birlikte çalışmak üzere entegre olduğu, tam teknoloji dizisini sunabilen tek tedarikçidir. Buna ek olarak, Oracle'ın açık mimarisi ve birden çok işletim sistemi seçeneği, sektör lideri ürünlerle müşterilerimize mükemmel sistem kullanılabilirliği, ölçeklendirilebilirliği, enerji verimliliği, güçlü performans ve düşük iyelik maliyeti gibi eşsiz avantajlar sağlar.

Teradata

Dünyanın en büyük şirketlerine veri ambarı, kampanya yönetimi ve büyük veri çözümleri sunan, alanında global lider konumundaki Teradata Corporation, 1979 yılında kurulmuştur.

Dünyada 35’ten fazla petabayt ölçeğinde veri ambarı kurulumu gerçekleştirmiş olan Teradata, Amerika’nın en etik 10 şirketi ve en iyi 10 yazılım şirketi listesinde bulunmaktadır.

Teradata, dünya üzerinde 77 ülkedeki müşteri ağı kapsamında, 2 bin 500’den fazla kurulum ile müşterisi konumunda bulunan 1.400’den fazla şirkete çözüm sunmaktadır. 8.000’i aşkın çalışanı bulunan şirket, kurumların daha hızlı ve daha akıllı kararlar almalarını sağlayan çözümleri ile rekabet avantajı sağlamaktadır.

2007 yılında NCR’dan ayrılarak ayrı bir şirket olarak konumlandırılan Teradata Türkiye, 50 kişilik deneyimli ekibi ile sadece veri ambarı konusunda uzmanlaşmış en büyük yerel şirket konumunda bulunmakta, İstanbul ve Ankara olmak üzere iki ofiste hizmet vermektedir.

Metod IT

Metod IT Academy, Oracle Yetkili Eğitim Merkezi olarak kurumların ve bireylerin eğitim ve danışmanlık ihtiyaçlarına uçtan uca çözümler sunmaktadır.

Türkiye’deki ilk ve tek OCM ( Oracle Certified Master ) sertifikalı eğitmen ve değişen teknolojiyi yakından takip eden, sürekli gelişen, kendini yenileyen OCE, OCP sertifikalı güçlü eğitmen kadrosu ile ileri düzey Oracle eğitimleri vermektedir.

Metod IT Academy, 2003 yılında Metod Bilişim Hizmetleri adı ile Türkiye’nin ilk ve tek OCM sertifikalı eğitmeni Cem Zorba tarafından kurulmuştur. Dünya üzerinde sadece 178 kişide olan OCM sertifikasına ülkemizde daha fazla kişinin sahip olması için “Cem Zorba ile OCM sertifikasına yönelik özel çalışma sınıfları” düzenlenerek bu konuya özel önem verilmektedir.

Aynı zamanda Oracle Gold Partneri olan Metod IT Akademi, 20 yıldan fazla tecrübe ve yurtiçi/yurtdışı eğitim ve danışmanlık hizmetleri vermenin avantajı ile kurumların ihtiyaçlarını en doğru şekilde analiz etmektedir. İhtiyaçlara yönelik olarak, danışmanlık, 7/24 bakım, destek ve lisans sağlama hizmetleri sunmaktadır.

Vitel

8 Ocak 1993 yılında kurulmuş olan VITEL, Türkiye Bilişim sektörünün ağ ve iletişim çözümleri alanında uzmanlaşmış köklü lider firmalarındandır.

20 yılı aşkın süredir VİTEL, Türkiye'de ve yurt dışında (İngiltere, Türki Cumhuriyetler, KKTC) 3000'in üzerinde firmanın bilgi ağlarını kurmuş, bakım ve destek hizmetlerini yürütmüş ve danışmanlık hizmetleri vermiştir.

VİTEL, derin bilgi birikimi ve öncü rolü ile ülkemizdeki network alanındaki bazı ilk ve en büyük projeleri, ya da ülke çapında önemi olan projeleri gerçekleştiren firma olmuştur.

FaLang translation system by Faboba