"Paladin, 2020'li yıllarda ülkemizin ve bölgenin en önemli IT danışmanlık ekipleri listesinin başında olacaktır, tüm ekip arkadaşlarımın hedefi ve vizyonu bu olmalıdır."
H. Uğur Aladinler
Paladin Bilişim Danışmanlik ve Organizasyon T.A.Ş. 2014 yılında Uğur Aladinler tarafından firmaların veri yönetim, aktarım ve gösterim ihtiyaçlarina yönelik doğru, hızlı ve etkili çözümler getirmek amacıyla kurulmuştur. Daha ilk aylarından itibaren başarılı projelere imza atmaya başlayan Paladin geçen zaman içerisinde müşteri ve proje sayısını logaritmik olarak arttırmasının yanısıra çok değerli iş ortaklıklarına imza atmış, önemli araç ve firmaların temsilciliklerine hak kazanmış ve tüm ekip çalışanlarının eğitimli ve sertifikalı olması yolunda gerekli adımları atabilmiştir.

İlkeler

Paladin, yapacağı projelerde müşterilerine
- Fiyatlandırmada adil, dürüst ve açık olacağı
- Projelerin içeriği ve yapılma şekli konusunda hiç bir bilgiyi saklamayacağı
- Projelerin belirlenen zaman dilimlerinde, maksimum dikkat ve özenle yapılacağı
- Projelerin yapılması sırasında edinilecek her türlü gizli ve/veya hassas bilginin özenle korunacağı
sözünü verir.

Paladin, bu kapsamda
- Süreli danışmanlık hizmetleri dışında yapacağı planlı proje çalışmaları için sadece önceden belirlenecek proje adım taşları sonunda faturalandırma yapmayı
- Süreli danışmanlık hizmetleri kapsamında yapılacak çalışmalar için ilgili takvim yılı içerisinde belirlenmiş fiyatları korumayı
garanti eder.

Misyon & Vizyon

Misyon
Bilgi güçlendirir!
Bizimle iş yapmayı seçenlerin sadece kendi verileri ile ilgili degil, veri ile ilgili her konuda daha bilgili olmalarını sağlamalıyız.

Vizyon
İlk tercih olmalıyız!
Veri ile ilgili her konuda güvenilir ve etkili çözüm ortağı olarak akıllara biz gelmeliyiz.

FaLang translation system by Faboba